HAKKIMIZDA

2004 yılında Çokyaşar Grup bünyesinde kurularak faaliyetine başlayan Özyaşar Metal başta çinko olmak üzere metal ve demir-çelik sektöründe ticaret yapan, Türkiye’nin önde gelen saygın firmalarındandır. Güvenilir bir firma olma özelliğini koruma çabası içerisinde yoluna devam eden Özyaşar Metal , ürün ve hizmetleri ile müşteri memnuniyetini daima üst seviyede tutarak, demir çelik ve madencilik sektörlerindeki ulusal ve uluslararası hedef pazarlarında ticaret yapan önemli firmalardan biridir.

ÇOKYAŞAR HOLDİNG

Çelik tel ve alüminyum sektöründe faaliyette bulunan firmalarımız Çokyaşar Holding adı altında Kurumsal Dönüşüm Projesi kapsamında tek çatı altında toplanmıştır.

Türkiye’de 5 ayrı lokasyonda yer alan birçok üretim tesisiyle Çokyaşar Holding firmaları sanayi alanında yıllık 500.000 tonu aşan üretim gerçekleştirip yaklaşık olarak 1 milyar TL ciroya sahiptir. Aynı zamanda 1.000 kişiye iş imkanı vermekle birlikte ortalama 10.000 kişiye ulaşan istihdam sağlayarak Türkiye’ye en iyi şekilde hizmet etmektedir.

                     

      

© Copyright 2017 ozyasarmetal.com by Probilsis