ÖZYAŞAR TEL VE GALVANİZLEME A.Ş.

Temelleri 1973 yılında Ahmet Çokyaşar tarafından atılan Özyaşar Tel ve Galvanizleme A.Ş. günümüz itibariyle başta sıcak daldırma galvanizli tel olmak üzere tel ve tel mamulleri konusunda katma değerli birçok ürün üretip enerji ve alt yapı sektörü, kablo sektörü, otomotiv yan sanayi sektörü, inşaat ve tarım sektörü, çevre ve güvenlik sistemleri sektörü gibi birçok sektöre çeşitli ürünleriyle hizmet veren bir sanayi şirketidir.

Merkezi İstanbul’da Atatürk Havalimanı’na 4 km uzaklıkta, D-100 karayoluna 2,5 km uzaklıkta Basın Ekspres yolu üzerinde bulunan Özyaşar Tel ve Galvanizleme A.Ş’nin üretim tesisi Silivri Değirmenköy’de 35.000 m²’si kapalı olmak üzere 75.000 m² bir alan üzerine kurulmuştur. Türkiye’de kendi sektöründe lider konumda bulunan Özyaşar Tel ve Galvanizleme yaklaşık 400 çalışanı ve 5 modern ve son teknolojiye sahip tel galvanizleme tesisiyle yılda 200.000 tonu aşan üretim kapasitesine sahiptir.

Başta Avrupa, Ortadoğu ve Amerika olmak üzere dünyanın yaklaşık 50 ülkesine gerçekleştirdiği ihracatlar ve yıllık 80.000.000 USD’ye yaklaşan cirosuyla ile Türkiye’nin ilk 1000 ihracatçı firması ve ikinci 500 sanayi kuruluşu arasına giren en büyük sanayi kuruluşlarından biridir.

Özyaşar Tel ve Galvanizleme Sanayi A.Ş., müşterilerine, kaliteye, çalışanlarına ve çevreye olan sorumluluğunu; OHSAS 18001, ISO 9001, ve ISO 14001, ISO 27001, TSE EN 10244-2, TSE EN 10223-1, TSE EN 10223-6, TSE EN 10223-7 sertifikalarını alarak kanıtlamıştır.

Detaylı bilgi ve iletişim bilgileri için lütfen web sitemizi ziyaret edin.  www.ozyasar.com.tr

__________________________________________________________________________

ÇOKYAŞAR HALAT MAKİNE TEL GALVANİZLEME SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1996 yılında kurulan İzmit Çelik Tel San. Ltd. firması 2008 yılında satın alınarak Çokyaşar Halat Makine Tel ve Galvanizleme A.Ş. olarak yeniden yapılandırılmış olup her geçen gün ilerleyerek bugünkü halini almıştır.

Sanayileşmenin en ekonomik kalkınmanın lokomotifi demir ve çelik sektörünün tel halat ve tel mamülleri alanında faaliyet gösteren ÇOKYAŞAR HALAT MAKİNE TEL GALVANİZLEME SAN. TİC. A.Ş. konusunda ülkemizin dünya standartlarında üretim yapabilen bir sanayi kuruluşudur.

Çokyaşar Halat, çelik halat, Yaylık tel ve sulu tel gibi yarı mamül ürünler üretmektedir. Çokyaşar Halat ürünleri asansörden vinçlere, balıkçılık sektöründen madencilik ve otomotiv sanayine kadar pek çok alanda yıllardır güvenle kullanılmaktadır. Çokyaşar Halat, ürün ve hizmet kalitesiyle piyasalarda kendisini kanıtlamıştır.

Şirket bünyemizde; 24 adet halat makinası vardır. Üretim kapasitesi 250 ton/aydır. 0,75-26,00 mm çapları arasında halat üretimleri yapılmaktadır. Aynı zamanda 6 adet kuru tip tel çekme makinası vardır. Üretim kapasitesi 1200 ton/aydır.Üretim çap aralığı 0,75 mm – 14,0 mm.

Çokyaşar Halat fabrikamız yaklaşık 1000 ton depolama kapasitesine sahiptir. Uygun depolama ve saklama koşulları mevcuttur.(Nem,hava akımı)

Çokyaşar Halat ürünleri geniş üretim olanakları sayesinde spesifik müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda imal edilmektedir. Tecrübeli ve dinamik ekibi ve alanında öncü dağıtım ortakları ile Çokyaşar Halat, ürün kalitesini, uygun paketlemeyi, zamanında teslimatı ve en önemlisi müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

Detaylı bilgi ve iletişim bilgileri için lütfen web sitemizi ziyaret edin. www.cokyasarhalat.com

__________________________________________________________________________

ÇOKYAŞAR TEL ÖRME VE DOKUMA TEL GALVANİZLEME ÇİVİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Tel ve tel mamülleri konusunda sanayi alanında faaliyet gösteren Çokyaşar Tel ve Galvanizleme A.Ş. 2001 yılında Adana’da kurulmuş olup kurulduğu günden bu yana kaliteli ürün, iyi hizmet ve tecrübe ile şekillenerek bölgenin en iyi firmaları arasında yer almaktadır.

13.000 m²’si kapalı toplam 16.000 m² alan üzerinde faaliyetini sürdüren Çokyaşar Tel, geniş ürün yelpazesi ile inşaat, çevre güvenlik sistemleri, tarım, hayvancılık, tekstil ve otomotiv gibi bir çok sektörlere hizmet vermektedir. Çokyaşar Tel ve Galvanizleme üretime başladığı yıldan bu yana dünya standartlarında üretim yapabilen, yeni ve modern makinalar ile en yeni teknolojiyi kullanarak yüksek kalitede ürün sunan sanayi sektörünün en iyi kuruluşlarından biridir.

Çokyaşar Tel ürünleri geniş üretim olanakları sayesinde spesifik müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda imal edilmekte olup aynı zamanda tecrübeli, dinamik ekibi ile ürün kalitesini, uygun paketlemeyi, zamanında teslimatı ve en önemlisi müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

Detaylı bilgi ve iletişim bilgileri için lütfen web sitemizi ziyaret edin. www.cokyasar.com.tr

__________________________________________________________________________

DEMSAŞ METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1983 yılında kurulan Demsaş Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş.alüminyum profil imalatında ülkemizin önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Demsaş, İstanbul Avcılar’da 800 tonluk presi ile üretime başlamış, daha sonra 1992 yılında bu tesisini, 5.000 m2’si kapalı toplam 12.000 m2 alan üzerine kurulu olan İstanbul Silivri’deki yeni fabrikasına taşımıştır.

Yeni tesis ile birlikte başlatılan modernizasyon ve kapasite artırmaçalışmaları kapsamında, ilk aşamada 800 tonluk prese ilave olarak 1800 tonluk bir pres, ikinci aşamada ise 1250 tonluk yeni bir pres kurularaküretim kapasitesi yıllık 7.800 tona çıkartılmıştır.

25 yılı aşan üretim ve satış tecrübesi, teknolojik altyapısı, kaliteli üretim ve zamanında teslimat geleneğini yetkin ve dinamik personeliyle destekleyen Demsaş, her geçen gün kendisini yenileyerek ve geliştirerek, müşterilerinin takdir ve teveccühü ile hak ettiği zirveye doğru tırmanmaya devam etmektedir.

Detaylı bilgi ve iletişim bilgileri için lütfen web sitemizi ziyaret edin. www.demsasmetal.com

__________________________________________________________________________

ALFA METAL ALÜMİNYUM SAN. VE TİC. A.Ş

Alüminyum profil sanayinin hammadde girdisi olan alüminyum kütüküretimi yapmak üzere 2006 yılında kurulmuştur. İstanbul Hadımköy’de 3.800 m2’si kapalı toplam 8.000 m2 alan üzerine kuruludur.

Firmamız müşterilerine layık oldukları en kaliteli ürünleri sunabilmek için, dünyanın en modern döküm sistemi olan Amerikan “Wagstaff AirSlip Hot Top Billet Casting System” ile 3500 ton/ay kapasiteyesahiptir.

Alfa Metal Alüminyum, ekstrüzyon firmalarının isteği doğrultusunda, 90-178 mm çap aralıklarında ve yine isteğe göre uluslararası standartlarda yüksek kalitede alüminyum kütük üretimi yapmaktadır.

Detaylı bilgi ve iletişim bilgileri için lütfen web sitemizi ziyaret edin. www.alfa-metal.com.tr

INTERMIX METAL PAZARLAMA A.Ş.

İntermix; son teknolojiyle donatılmış üretim tesislerinde, yeni ve yenilikçi kalite anlayışıyla beton donatısı için çelik telleri ve polietilen lif üretmektedir. Bu sayede, her geçen gün kendini geliştirmekte ve sektörde büyümeyi hedeflemektedir. Ürünümüzün kullanım alanları olarak havaalanları, endüstryiel zeminler, limanlar, tersaneler, beton yollar ve ağır yük taşıyabilecek her türlü döşemeler, tüneller, soğuk hava depolarını içine alan geniş bir portföye sahiptir. Önümüzdeki 10 sene içerisinde kalite ve müşteri memnuniyetimizden ödün vermeden, sektörün öncü firmalarından biri olarak Dünya’da sözü geçen bir firma konumuna gelmektir.

Detaylı bilgi ve iletişim bilgileri için lütfen web sitemizi ziyaret edin. www.inter-mix.com.tr

© Copyright 2017 ozyasarmetal.com by Probilsis